Wiemy, co czujesz

La Marie S. to znane w Gorzowie suknie ślubne. To salon, wypożyczalnia, komis – czyli wszystkie opcje poszukiwane przez panny młode. To najpiękniejsze suknie ślubne w Gorzowie – w każdym stylu, z różnorodnych materiałów, w atrakcyjnych cenach.

Sprzedażą i wypożyczaniem oryginalnych sukien ślubnych w Gorzowie Wielkopolskim zajmujemy się od 2008 roku. Nasz salon La Marie S. cieszy się ogromną popularnością wśród panien młodych, które szukają niepowtarzalnych wzorów. A to dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie atrakcyjnej oferty i zapewnianie naszym klientkom przyjaznej atmosfery, dzięki której wybór tej jedynej kreacji przebiega spokojnie i radośnie.

Oferujemy suknie ślubne cenionych producentów z całego świata. W każdym sezonie wybieramy tych, których kolekcje wyróżniają się najpiękniejszym wzornictwem i najlepszym wykonaniem. Zapewniamy wykonanie sukni dopasowanej nie tylko do figury klientki, ale też do jej wyobrażeń o idealnej sukience, w której przyrzecze i odbierze przyrzeczenie miłości i otworzy nowy, szczęśliwy rozdział w swoim życiu.

Doskonale wiemy, że wybór kreacji na dzień zaślubin to trudna, wymagająca namysłu, skupienia i czasu decyzja. W naszym salonie La Marie S. zapewniamy klientom warunki do jej podjęcia – a także doradztwo obiektywnych, doświadczonych kobiet, które wiedzą, co czuje przyszła panna młoda.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, przejrzenia galerii zdjęć i do naszego salonu.

La Marie S. – najpiękniejsze suknie ślubne w Gorzowie